• חדש
מעמד טלפון לרכב מעמד מחזיק טלפון לטאבלט כוס תמיכת בקבוק משקה לטלפון נייד לסמארטפון

מעמד טלפון לרכב מעמד מחזיק טלפון לטאבלט כוס תמיכת בקבוק משקה לטלפון נייד לסמארטפון

ILS 164.08

כמות
בחנות.

עם החלקה מחצלת, לא נזק המכונית וטלפון. נרחב להשתמש, מתאים עבור לוח או טלפון דגם, גודל 4.0 " -11 " שירותים. יכול להיות מתכווננת לגובה הרגיל. 360 מעלות מסתובבים, מסובבים, מסתובבים ומתמרנים את הטאבלט שלך בכל דרך שתרצה, עם תושבת ההחזקה הניתנת לסיבוב. הר הטלפון שלך באופן מאובטח על בעל הטלפון הזה וליהנות מסע בטוח. עם החלקה מחצלת,לא לגרום נזק לרכב וטלפון נרחב להשתמש, מתאים עבור לוח או טלפון דגם ,גודל 4.0"-11" שירותיםיכול להיות מתכווננת כדי הרגיל גובה360 מעלות מסתובב, טוויסט, להפוך ולתמרן לוח שלך עם זאת אתה רוצה, עם את מסתובב מחזיק רכבלהעלות שלך טלפון באופן מאובטח על זה טלפון מחזיק וליהנות מסע בטוחמפרט : תכונות : הרחבת כבידהיש רמקול : הערהסוג : בעל רכבצבע : שחורחבילה כללה : 1* רכב טלפון מחזיקאם יש לך שאלות על המוצר, אנא צור קשר עם אני, אנחנו נתקשר אליכם בתוך 24 שעות ולתת לך תשובה מספקת.קל לנשיאה.

הפרמטרים של המוצר

Features:
Gravity Expansion
Has Speaker:
No
Type:
Car Holder
Color:
Black
Package Included:
1* Car phone holder:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Easy to carry. :

קונים גם אוהבים את זה

360-תואר מסתובב אוניברסלי גמיש ארוך זרוע נייד טלפון מחזיק הר עצלן מחזיק ערכת ידיים משלוח נייד טלפון מתכווננת הר עבור מיטת שולחן עבודה

אנא להיות גם ציין זה מהדק הוא עם ר ממליץ מותג על תיבת שמוצג בתמונה שמאל.אם אתה מוצא את תיבת קיבל הוא לא את �

ILS 0.33