• חדש
Rahyma Weiping - Urn שריפת קרמיקה לאפר אנושי בעבודת יד לוויזכרות שומר על כד המזכרת מציג את כד ההלוויה בבית

Rahyma Weiping - Urn שריפת קרמיקה לאפר אנושי בעבודת יד לוויזכרות שומר על כד המזכרת מציג את כד ההלוויה בבית

ILS 83.64

כמות
בחנות.

* כדים בינוניים לאפר אנושי : זהו כד מזכרת בינוני (קליבר : 10.5 ס"מ/4.1 אינץ ', גובה : 18.5 ס"מ/7.2 אינץ', קוטר תחתון : 12.8 ס"מ/5.0 אינץ '), קיבולת של 50 אינץ להשרפה שווה אינץ 'מעוקב 1), זה הגודל המושלם להוקרה ולשתף את יקירכם נשאר. * איכות : הכדים שלנו מיוצרים בעבודת יד רק בתהליך עתיק הנקרא כבשן קרמי, ומעניקים מראה ייחודי לכל מוצר. * כד הלוויה הזה שומר על המזכרת / היא הדרך הטובה ביותר לשלם את הכבוד הסופי שלך לאדם שאתה אוהב ולחיי הגדולים ביותר שהם חיים, הוא גם עשה מתנה נוגעת ללב לבני המשפחה, המנוח, הם עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר , נותן בית נוח לבית המנוח. * מכיוון שמדובר בחומר קרמי, יש לו מאפיינים של הוכחת לחות, הוכחת אבק, אנטי חלודה, אנטי דהייה והגנה על הסביבה, גן עדן יפה הוא ברכה להעניק לחברכם המקסים. * תן ליקירך את הכבוד האחרון שמגיע להם כידנו בעבודת יד באיכות גבוהה תופס מקום ראוי לכבוד לשאר / אפר של יקירך, זה יהפוך למחווה יפה להכיל את כל הזיכרונות והתקופות הטובות. * כדים בינוניים לאפר אנושי : זהו כד מזכרת בינוני (קליבר : 10.5 ס"מ/4.1 אינץ ', גובה : 18.5 ס"מ/7.2 אינץ', קוטר תחתון : 12.8 ס"מ/5.0 אינץ '), קיבולת של 50 אינץ להשרפה שווה אינץ 'מעוקב 1), זה הגודל המושלם להוקרה ולשתף את יקירכם נשאר. * איכות : הכדים שלנו מיוצרים בעבודת יד רק בתהליך עתיק הנקרא כבשן קרמי, ומעניקים מראה ייחודי לכל מוצר. * כד הלוויה הזה שומר על המזכרת / היא הדרך הטובה ביותר לשלם את הכבוד הסופי שלך לאדם שאתה אוהב ולחיי הגדולים ביותר שהם חיים, הוא גם עשה מתנה נוגעת ללב לבני המשפחה, המנוח, הם עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר , נותן בית נוח לבית המנוח. * מכיוון שמדובר בחומר קרמי, יש לו מאפיינים של הוכחת לחות, הוכחת אבק, אנטי חלודה, אנטי דהייה והגנה על הסביבה, גן עדן יפה הוא ברכה להעניק לחברכם המקסים. * תן ליקירך את הכבוד האחרון שמגיע להם כידנו בעבודת יד באיכות גבוהה תופס מקום ראוי לכבוד לשאר / אפר של יקירך, זה יהפוך למחווה יפה להכיל את כל הזיכרונות והתקופות הטובות. שמור על כבודו וזיכרוןו של יקירכם על ידי כך שיש להם כד זה יפה, אלגנטי ומאסטר מעוצב. המאפיינים של מוצר זה הם כדלקמן : שם המוצר : שריפת שריפה : קרמיקה אריזת : אריזות בטוחות : קליבר : 10.5 ס"מ/4.1 אינץ ', גובה : גובה : 18.5 ס"מ/7.2 אינץ ', קוטר תחתון : 12.8 ס"מ/5.0 אינץ' שנעשה ביד : Yesservice : אם יש לך שאלות, אנא צור איתי קשר בזמן ואני אפתור את הבעיה עבורך.

הפרמטרים של המוצר

קונים גם אוהבים את זה

נעלם דיג בשמים כדים שריפת גופות למבוגרים אפר זכר-200 קילו קבורה כדים עבור אדם אפר-בעבודת יד הלוויה דקורטיבי כדים עבור אפר למבוגרים זכר

גדול גודל כדים עם קיבולת למבוגרים אפר עד 200 קילו החומרים המעודנים ביותר, בעבודת יד באהבה, מתן עמידות במשך

ILS 55.20

שיטות ידיים של שיטות שריפת שריפת פינגווין חמודות, מתנת שרשרת שריפת בעלי חיים, תכשיטים של שושבינה, שרשרת שריפת שושבינה, שרשרת אשפת חתונה.

חומר : נירוסטה, מתנגדת מאוד לחלודה, קורוזיה וכתום, חסון ועמיד, מידע בגודל גודל בקבוק : 5.3 סמ"ש1.5 ס"מ; גודל טב�

ILS 1.33