• חדש
Magafor 4821 Series Cobalt Steel Conferersink Confersink, ציפוי פח, חליל יחיד, 90 מעלות, שוק עגול, 0.188 Shank Dia., 0.188 Dia Body.

Magafor 4821 Series Cobalt Steel Conferersink Confersink, ציפוי פח, חליל יחיד, 90 מעלות, שוק עגול, 0.188 Shank Dia., 0.188 Dia Body.

ILS 16.37

כמות
בחנות.

יוצר סינון מונה 90 מעלות שמקבל אטב עם ראש שטוח כך שהוא יושב סומק עם פני השטח. חותכים בודדים חותכים במהירות ומפחיתה את הרטט בהשוואה לחלילים מרובים. פלדת קובלט מספקת חיי כלים מורחבים בהשוואה לפלדה במהירות גבוהה בעת חיתוך חומרים קשים. ציפוי פח מציע התנגדות טובה יותר ללבוש וחיי כלים ארוכים יותר מאשר סינון מונה לא מצופה. לכלי יחיד יש שוק עגול המאכלס את מרבית צ'אקי המקדחות. יוצר סינון מונה 90 מעלות שמקבל אטב עם ראש שטוח כך שהוא יושב סומק עם פני השטח. חותכים בודדים חותכים במהירות ומפחיתה את הרטט בהשוואה לחלילים מרובים. פלדת קובלט מספקת חיי כלים מורחבים בהשוואה לפלדה במהירות גבוהה בעת חיתוך חומרים קשים. ציפוי פח מציע התנגדות טובה יותר ללבוש וחיי כלים ארוכים יותר מאשר סינון מונה לא מצופה. לכלי יחיד יש שוק עגול המאכלס את מרבית צ'אקי המקדחות. סדרת Magafor 4821 Cobalt Steel Confersinkind עם ציפוי פח יוצרת פתח חרוטי של 90 מעלות המקבל אטב של ראש שטוח כך שהוא יושב סומק עם פני השטח. החליל היחיד חותך במהירות את החומר והפחית את הרטט במהירויות גבוהות יותר בהשוואה לחלילים מרובים. זה מתאים לחיתוך חורים קטנים. Cobalt Steel מספק חיי כלים מורחבים בהשוואה לפלדה במהירות גבוהה בעת חיתוך חומרים קשים, ושומר על קשיחותו וקשיותו של הכלי בטמפרטורות קידוח גבוהות. ציפוי טיטניום ניטריד (TIN) מציע קשיות מוגברת להתנגדות ללבוש טוב יותר וחיי כלים ארוכים יותר מאשר סינון מונה לא מצופה. לכלי קצה חיתוך יחיד ושוק עגול המאכלס את מרבית צ'אקי המקדחות. סינון מונה הם כלי חיתוך מחורצים החותכים פתח חרוטי או מורחב בהדרגה לחור אל פני השטח של חומר עבודה, המספק מושב לבורג או ראש מסמרת. הם משמשים גם ליצירת חורים מרכזיים למרכז מכונות, משטחי Deburr והגדלת חורים קיימים. קוטר הגוף של Counter Sink צריך להיות באותו גודל או גדול יותר ממה שמספר. Magafor מייצרת כלי חיתוך מדויקים, כולל בורדים נגד, סינון מונה, כלי דם ומטחנות קצה. החברה, שנוסדה בשנת 1937, ממוקמת בפונטנאי-סוס-בויס, צרפת.

הפרמטרים של המוצר

קונים גם אוהבים את זה

האשפה של 1 pc זבל יכול שולחן שולחן תפאורה עגול קופסת מלטה עגולה סל אחסון ארוג סל אחסון פסולת קש פסולת קש פסולת פסולת מעשית זבל פח גאדג'טים

סל כביסה עגול : זבל מעשי ארוג קש סיר צמח שחור : ? 【רב תכליתי】 בגלל צבעו, הפשטות והעיצוב הקלאסי שלו, סל האשפ�

ILS 19.90